• 064/890-55-50, 017/404-366
  • poljvetskolavranje@mts.rs
  • Браће Рибникар бб, 17500 Врање

Медијски одјек хуманитарне акције ђачког парламента

Ученички парламент Средње пољопривредно-ветеринарске школе „Стеван Синђелић“ организовао је хуманитарну акцију прикупљања новчаних средстава, гардеробе, основних животних намирница и кућне хемије за породицу из Врањске бање. Уз подршку координатора Парламента – педагога школе и наставника Станковић Горана акција је успешно реализована. Акцију су подржали и остали ученици, као и наставници кроз активно учешће у прикупљању прилога. Кроз ову иницијативу ученици су нас још једном подсетили да су хуманитарне акције важан део школског живота и да хуманост није само лепа реч, већ реч на делу. Циљ ове акције јесте подизање свести о томе зашто је битно помагати другима, развијање осећаја емпатије и солидарности. Представници Парламента захваљују свима на учешћу и доприносу да њихова жеља да овој породици поклоне осмех буде испуњена.